İhlas Armutlu Tatil Köyü

Armutlu Tatil Köyü projesi, Yalova’nın Armutlu ilçesinin Bozburun mevkiinde yer alır. Tesisimiz yemyeşil ormanlarla kaplı, deniz manzaralı 300,000 m2’lik bir arazi üzerindedir.Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı termal tatil köyü niteliğindedir.Projenin tamamı deniz manzaralı 11 blok ve 1.686 daire olarak inşa edilmiştir.Dairelerin tamamında kaplıca suyu vardır. Proje 37.092 adet devremülk kapasitesine sahiptir. Tatik köyümüzde aktivite olarak 6 adet yüzme havuzu(açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu) su kaydırakları, plajlar, gokart, jet-sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları,aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı, masaj, sauna, fitness center, 4×4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.Ayrıca tesiste; alişveriş merkezi, market, kafeteryalar, restorantlar, fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır. Tatil Köyünün kendi deniz otobüsü iskelesi vardır. Her gün İstanbul, Yenikapı, Bostancı, Eminönü ve Kadıköy’den kalkan tarifeli deniz otobüsleri ile Armutlu’ya ulaşabilirsiniz. Her dairede şifalı kaplıca suyun kullanılabildiği tesisimiz, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır. Her mevsimi bir arada yaşayabileceğiniz beldelerden olan Armutlu, yaz aylarında ve kış aylarında birçok sporu yapabileceğiniz bir doğaya sahiptir. Marmara Bölgesi’nde az rastlanan bu doğada, denizde zıpkınla avlanabilir, dağ yamaçlarında kamp kurabilir, Armutlu tatil köylerinde konaklayabilirsiniz. Birbirinden kaliteli hizmetleri ve sizi sağlığınıza kavuşturacak olan kaplıca tesislerinin elverişli imkânları tesisi, bölgede en çok tercih edilen konum haline getirmiştir. Armutlu tatil köylerinde, birçok ünite kaplıca ve termal su içerikli olup, tamamen ruhunuzu ve vücudunuzu dinlendirmeye yöneliktir.

Her dairede şifalı kaplıca suyun kullanılabildiği proje, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır. Tatil Köyünde yaz kış, günlük, yaklasik 9.000 kişi konaklayabilmektedir.Tesisimiz,deniz kıyısında 300,000 m2 ‘lik bir arazi üzerinde yer alır.Projenin tamamı deniz manzaralı 11 blok ve 1.686 daire olarak inşa edilmiştir. Dairelerin tamamında kaplıca suyu vardır. Proje 37.092 adet devremülk kapasitesine sahiptir.Tesisimizde 50m2,70m2,85m2,98m2 ve 105m2 lik daireler yer alır.50 m2 dairemizde yatak odası ,mutfak ve oda ; 70 m2 dairemizde,yatak odas,salon,balkon ve mutfak;85 m2 de balkon,hol,yatak odası,salon,banyo ve mutfak;98m2 dairemizde,balkon,hol,salon,oturma odası, mutfak , banyo,yatak odası;105 m2 de ise ,balkon,hol,salon,mutfak,banyo,yatak odası,oturma odası şeklinde dizayn edilmiştir.

Armutlu Tatil Köyü çok önemli bir prestijle müşterilerinin hizmetinde olmayı her zamanki gibi büyük bir şevkle sürdürmektedir. Pek çok başarı ödülüne layık görülen otel 2008?de tabiatı, denizi, plajlarının temizliği, kaplıcası ve can güvenliği gibi sebeplerden dolayı Mavi Bayrak ödülüne layık görülmüştür. 2009?da ise 1. Uluslararası AB Kalite Zirvesi?nde ödüle layık görülmüştür. Yılın dört mevsiminde de islami tatil yapma imkanı tanıyan otel oldukça geniş imkanlara ev sahipliği yapmaktadır. Yalova?nın Armutlu ilçesinin Bozburun kısmında yer alan otel 300.000 m2?lik bir alan üzerine kurulmuştur. Oldukça geniş ormanlara da sahip olan otel eşsiz manzaralarıyla doğayla baş başa olma imkanı tanımaktadır. Ayrıca çok iyi derecede kaplıca sularını da bünyesinde barındırmaktadır.

Adresi: KARŞIYAKA MAH, Zafer Cd. 205 M D:BLOK No:3, 77500 Armutlu/Yalova
Telefon: (0226) 531 10 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir