Serhat Motel

Yalova / Armutlu / Fıstıklı’da aileniz için özel muhafazakar tatil olanağı Serhat Motel

ODALARIMIZ: Motelizmizde 19 si standart 16 i duble olmak üzere toplam 35 odamız mevcuttur. Bütün odalarımızda tv-minibuzdolabı-klima-wc-banyo-sıcaksu-internet mevcuttur.

ODA ÖZELLİKLERİ: Tv, Mini Buzdolabı, Klima, Wc ve Banyo, 7/24 sıcak su, İnternet,
Standart odalar: 3 yatak
Duble odalar: 2 oda 4 yatak bulunmaktadır.

HAVUZ: Havuzumuz deniz suyundan filtre edilmiş olup düzenli olarak ilaçlanması ve temizliği yapılmaktadır.

YEMEKLERİMİZ: Motelimiz tam pansiyon olup Sabah , öğle, akşam yemekleri tarafımızdan verilmektedir. Yemeklerimiz ev yemekleri olup temiz ve lezzettlidir. Motelimiz Yalova ili Armutlu ilçesi Fıstıklı köyündedir. Denize sıfır olup Geniş kumsal plajı, bayanlar için deniz suyundan filtre edilmiş havuzu, otoparkı. Çocuk parkı, mescidi,yemek salonu, büfesi, valeybol sahası ve wireless internet yayını bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizi saygılı, güleryüzlü hizmet anlayışımızla doğa ile iç içe yeşilin ve mavinin her tonunu birlikte göreceğiniz, güneşin doğuşunu ve batışını uzun süreli izleyebileceğiniz ,çocuklarınız ile rahat vakit geçirebileceğiniz temiz, huzurlu ve güvenli bir tatil için bekliyoruz.

Neden Serhat Motel?

Aile ortamına uygundur. Bayanlar için özel havuzu ve çocuk oyun alanları ile size konforlu bir ortam sunar. Tam pansiyonu ile kaliteli ve hijyenik ev yemeği tadında mutfağa sahiptir. Siz değerli müşterilerimizi saygılı, güleryüzlü hizmet anlayışımızla doğa ile iç içe yeşilin ve mavinin her tonunu birlikte göreceğiniz, güneşin doğuşunu ve batışını uzun süreli izleyebileceğiniz ,çocuklarınız ile rahat vakit geçirebileceğiniz temiz,huzurlu ve güvenli bir tatil için bekliyoruz. Motelimiz özellikle bayanlar için uygun havuzu, aileler için muhafazakar tatil imkanı ile sizi bekliyor.

Adresi: Köy Merkezi, 77500 Fıstıklı/Armutlu/Yalova
Telefon: (0226) 808 01 66

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir