Assos Dr. No Antik Pansiyon

Dr. No Pansiyon, Assos’un en merkezi kısımlarından biri olan Çanakkale, Ayvacık İlçesi, Behramkale Köyü, İskele Mevkii’nde yer almaktadır. Assos Antik Limanı olarak da geçen bu kısım Assos bölgesinin en hareketli kısımlarından biridir.

Odalar: Behramkale’de hakim olan tarihi taş ev dokusuna uyum sağlamış mimarisi ve odaları ile hizmet veren Dr. No Pansiyon deniz ve dağ manzaralı odalarında split klima, sürekli sıcak su, banyo ve tuvalet, uydu sistemi ve televizyon ile kablosuz internet bulundurmaktadır.

Sahil-Plaj: Assos tarihi liman bölgesinde yer alan Dr. No Pansiyon’un bulunduğu noktadaki tahta iskelelerden denize girerek Kuzey Ege’nin tadını çıkarabilir, eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Yeme-İçme: Assos Dr. No Pansiyon, bölgedeki yerel köylerden ve yerel halktan temin ettiği zeytinyağı, köy yumurtası, organik sebze ve meyve gibi yiyeceklerle hazırladığı kahvaltılara ek olarak avcı böreğinden, zeytinyağlı sebze yemeklerine, deniz mahsülü çeşitlerinden, tatlılara kadar birçok seçenek barındıran yemekleri ile de hizmetinizde.

Assos Dr. No Restaurant: Dr. No Pansiyon, aynı zamanda konuklarına özellikle Ege yemekleri başta olmak üzere kapsamlı bir restoranla da hizmet vermektedir. Yaz – kış açık olan Assos Dr. No Pansiyon ve Restaurant sayesinde uzun uzun yazın tadını çıkarabileceğiniz gibi, diğer mevsimler de siz ve sevdikleriniz için keyifli kaçamaklar yapma fırsatı sunuyor.

Kaz Dağları ile Kuzey Ege’nin kesiştiği bir noktada, Assos Antik Liman bölgesinde bulunan Dr. No Pansiyon ve Restaurant, doğa ve denizle iç içe huzurlu, sade bir tatil geçirmek isteyenler için ideal. Assos Antik Kenti’ne yakınlığı ve tarihi Behramkale Köyü ile iç içe oluşu sebebiyle Osmanlı ve Yunan kültürlerini aynı anda yaşama imkanı sunan Dr. No Pansiyon, aynı zamanda doğal ve kapsamlı yemek çeşitlerinin olduğu restoranı ile damak zevkine düşkün müşterilerine de hitap etmeyi başarıyor.

Adresi: Assos antik liman, 17862 Ayvacık/Çanakkale
Telefon numarası: (0286) 721 73 97

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir