Özger Termal Otel

Özger Termal Otel Kahramanmaraş’ın en güzel beldelerinden biri olan Ilıcı’da yer almaktadır. Tesis merkezi konumuyla ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Odalar; tek, çift ve üç kişilik odalardan oluşmaktadır. Sade ve ferah bir şekilde dizayn edilmiş toplam 36 adet odası ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Kahramanmaraş Kaplıcaları

Maraş Kaplıcaları Ilıca Zeytun Kaplıcası Zeytun ılıca kaplıcası kahramanmaraş’ın  72 km  kuzeyinde yer almaktadır.  Bu şifalı su  kükürt ve yağ karışımı ile meydana gelmiş. romatizma kırık ve çıkık, kadın hastalıklarına iyi gelmektedir. Su sıcaklığı ise 45 ila 50 derece arasında değişmektedir.  Kaplıcanın  çevresinde belediye tarafından yaptırılan kükürt merkezi , dinlenme salonları ve bay/bayan havuzlar. Doğanın güzelliği… Devamını Oku »

Zeytun Kaplıcaları

Zeytun Kaplıcası: Kahramanmaraş’ın 72 km. kuzeyinde eski Elbistan-Kahramanmaraş kervan yolu üzerinde Berit Dağı eteklerindeki Ilıca Beldesinde yer almaktadır. Kükürt petrol artığı ve az miktarda yağ karışımı ile meydana gelen şifalı suyun; Romatizmal hastalıklara, kırık-çıkık sekselleri ve kadın hastalıklarında olumlu etki yaptığı belirtilmektedir. Suyun sıcaklığı 45*C’ dir. Belediyenin yaptırmış olduğu kür merkezi ve dinlenme salonları ile… Devamını Oku »