Argos Pansiyon

Gökçeada Argos Pansiyon Argos Apart Eski Rum Evi Telefon :0286-8873464 150 yıllık 2 katlı taşbina

Bolvadin Heybeli Termal Tesisleri

Bolvadin Heybeli Kaplıcaları – Heybeli Kızılkisre – Kızılkilise Kaplıcası Bolvadin Heybeli Kaplıcaları (Kızılkisre/kızılkilise Kaplıcaları) Yeri : Heybeli Kaplıca alanı Afyonkarahisar İli’nin doğusunda yer alan Bolvadin İlçe sınırları içerisinde bulunmaktadır. Kaplıca alanı Antik kral yolu üzerine kurulmuş bir yerleşim merkezi olup Roma devri kaynaklarında adı Leontes Come olarak geçmektedir. Selçuklu ve Osmanlı kayıtlarında Kızılkilise olarak adı… Devamını Oku »

Rose Hotel

Rose Hotel tarihi Sultanahmet merkezinde bulunan bir butik hoteldir.Görülebilecek tüm yerlere yürüyerek ulaşabilirsiniz. Hotel Atatürk Havalimanına arabayla yalnızca 15 dakikadır. Küçük bir otel olan Rose Otel konuklarına temiz hizmet sunar. Rose Otel özellikleri; 4 tek kişilik oda, 4 twin oda, 4 üç kişilik oda, 8 çift kişilik oda olmak üzere toplam 20 odadan oluşmaktadır. Odalarda,… Devamını Oku »

Sakin Vadi Marmaris

Sakin vadi Marmaris ‘in bir köyü olan Orhaniye’de yer alıyor. Sessiz sedasız, günlük trafikten uzak bir vadi burası. Huzur arayışları, sessizliği sevmeleri ve günlük trafikten uzak olma isteği otel sahiplerini buraya sürüklemiş. Burada keçi sürüleri ve kaplumbağalarla komşuluk yapabilir doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Tertemiz bir doğa için 5 dakikalık yürüyüş mesafesi yeterli, bununla birlikte 25 dakika… Devamını Oku »

Melissa Hotel

Kleopatra Melissa Otel, Antalya’nın Alanya ilçesinde 2 yıldızlı bir tesistir, şehir merkezinde, deniz kıyısında olması sebebiyle hem merkezi bir konuma sahiptir hem de tatil amaçlı konaklamalar için ideadir, özel plajında kendinizi Akdeniz’in masmavi sularına bırakabilirsiniz.. Oda Görünümleri: 120 Toplam Odalı, 250 Toplam yatak, 120 Standart oda. Deniz, bahçe, dağ, tarih manzarası var.Oda Detayları: Direk telefon,… Devamını Oku »