Kleopatra Beach Yıldız Hotel

Otel Alanyanın en güzel mevkinde bulunmaktadır.Otel de 40 oda 80 yatak bulunmaktadır. Tüm odalar balkonlu ve denizi görmektedir.Odaların tamamında klima, telefon mevcuttur. Spor ve Rekreasyon: Otel de çeşitli aktiviteler bulunmaktadır.Otelde yüzme havuzu yanında bir çok aktiviteler bulunmaktadır. Yeme ve İçme: Otel de Türk mutfağın zengin menusunu otellin ön kısmında bulunan restaurant tadabilirsiniz.Günün yorgunluğunu, isterseniz çeşitli… Devamını Oku »

Melissa Hotel

Kleopatra Melissa Otel, Antalya’nın Alanya ilçesinde 2 yıldızlı bir tesistir, şehir merkezinde, deniz kıyısında olması sebebiyle hem merkezi bir konuma sahiptir hem de tatil amaçlı konaklamalar için ideadir, özel plajında kendinizi Akdeniz’in masmavi sularına bırakabilirsiniz.. Oda Görünümleri: 120 Toplam Odalı, 250 Toplam yatak, 120 Standart oda. Deniz, bahçe, dağ, tarih manzarası var.Oda Detayları: Direk telefon,… Devamını Oku »

İkiz Otel

İkiz otel, Alanya nın en ünlü ve güzel plajı olan kleopatra sahilinde olup denize 30 mt dir. Eğlenmek ve dinlenmek için her türlü imkana sahiptir.   Otel, 180 kişi kapasiteli toplam 64 oda mevcuttur.Odalar deniz manzaralıdır. Uydu tv, telefon, klima, wireles Internet (ücretsiz), saç kurutma makinası, duş, sıcak su, balkon, mini bar, ısı ve ses… Devamını Oku »

Kleopatra Golden Sun Hotel

298 Toplam Odalı, 710 Toplam yatak, 42 bağlantılı Odalı, 3 özurlü odası, 10 apart oda. Kleopatra Golden Sun Otel’in odalar’ın da, Direk telefon, müzik yayını, minibar, kasa, uydu tv, klima, duş, wc, saç kurutma makinası. Apart ise; Mutfak malzemesi, buzdolabı

Kleopatra Fatih Hotel

Fatih Otelindeki Hizmetler: Fatih otel Hizmetler Bahçe, Çocuklar İçin Oyun Alanları, Açıkhava Parkı, Ekstra Jeneratör. Odada bulunanlar:Fatih Otel 62 Odalı, 142 Toplam Yatak kapasiteli olup Tüm Odalarda, Direkt Telefon, Duş ve WC, Satellite TV, Havalandırma ve Isıtma, Mini Bar, Kasa, Saç Kurutma makinası, Balkon olarak hazırlanmıştır.

Celine Hotel

Kleopatra Celine Otel, deniz kenarında, yeşilin rengiyle bütünleşip 3 yıdız hizmetiyle siz misafirlerine huzurlu tatili sunmayı amaçlamaktadır ve tüm renklerin bir arada bulunduğu bir ortamda ailece tatilin keyfini çıkartabilmeniz için size Akdeniz’in incisi Alanya’da hizmet sunmaktadır. Servis ve Hizmetler:Kleopatra Celine Otel, klima, bahçe, Tv Salonu, telefonla doktor. Oda Özellikleri: | Direkt Telefon | Küvetli Banyo… Devamını Oku »