Abat Otel Pansiyon Erdemli

ERDEMLİ ABAT PANSİYON Akdeniz’in incisi Mersin’in Erdemli İlçesinde kalite ve konforun buluştuğu nokta , Abat Pansiyon . Pansiyonumuz Akdeniz kıyısının en güzel şehirlerinden biri olan Mersinin Erdemli ilçesinde şehir merkezine 1 km , kumsala 100 mt mesafededir. Temiz Pırıl pırıl odalarıyla, Günün her saati açık Restaurantı Nezih ve Seçkin menüleri ile Hizmeti Sizlere ilke edinen… Devamını Oku »

Gondol Hotel

Genel Otel Özellikleri Gondol Otel, tarihi ve kültürel yapıları, turistik mekanları, doğal güzellikleri, yöresel lezzetleri ve Anadolu’nun sıcakkanlı insanları ile bütünleşmiş bir şehir: Mersin’de 3 yıldızlı standartlarını konuklarına sunmaktadır. Oda Görünümleri Mersin Gondol Otel her biri özel tasarlanmış, 6 Suit, 78 Odalı, 160 Yatak kapasitesi ve şehir manzarası ile hizmet veren otelin Oda Özellikleri, direkt… Devamını Oku »

Mersin Otelleri

Mersin Otelleri MERSİN HOTEL Adres : Cami Şerif Mah. İsmet İnönü Bulvarı No. 112 Sınıfı: Tipi: Şehir Oteli Bölge : Şehir: Mersin / Türkiye Tel: +90 324 238 10 40 Fax: +90 324 23 26 25 Oda Sayisi: 103 Şehire Uzaklık: Şehir merkezde. Havalimanına Uzaklik: 70 km Adana Airport. HOTEL SULTAŞA Adres : GMK Bulvarı… Devamını Oku »

Susanoğlu Süzerler Apart Pansiyon

Özellikle güney illerimizden gelen tatilcilerin vazgeçemediği bir mekan Susanoğlu,diğer adıyla Atakent veya kapızlı lüks otelinden pansiyonuna,apart odalardan çadıra kadar bir çok farklı konaklama hizmeti alabilirsiniz.Fakat tercihiniz apart ise Susanoğlu Süzerler Apart’ı denemenizde yarar var.Öncelikle biz kısa bir tanıtımını yapalım kalıp,kalmama tercihi size kalmış.İşte süzerler apart özellikleri… Toplam üç bloktan oluşan aile apartımızda siz değerli misafirlerimizi… Devamını Oku »

Bu yıl Sahiller boşalıyor Yaylalar doluyor

ADANA – Adana‘nın Pozantı ilçesinin Akçatekir, Bürücek ve Kamışlı, Kozan ilçesinin Horzum ve Göller, Karaisalı ilçesinin Kızıldağ, Aladağ ilçesinin Başpınar ve Meydan, Osmaniye’nin Zorkun, Mersin’in Gözne Yaylaları, bu yıl sakinlerinin yanı sıra, Ramazan nedeniyle yaylalara gelen misafirlerini de ağırlayacak. Ramazanı ve bayramı yaylalarda geçirmek isteyen vatandaşlar, ev kiralamak için arayış içerisine girdi. Talebin yoğun olarak… Devamını Oku »

İçel

MERSİN – İÇEL İli, Akdeniz Bölgesi’nin Çukurova bölümünün batısında yer alır. 32° 56′ve 35° ll’doğu boylamları ile 37° 26′ve 36° 01 kuzey enlemleri arasında bulunan il, Doğu Akdeniz Havzası’nın büyük bir bölümünü kaplar. 15.853 km21ik yüzölçümüyle Türkiye topraklarının % 2’sini kaplayan il, doğudan Adana’nın Karataş, Merkez, Karaisalı ve Pozantı; kuzeydoğudan Niğde’nin Ulukışla; kuzey ve kuzeybatıdan Konya’nın… Devamını Oku »

Silifke Köprüsü

Silifke İlçe merkezindedir. M.S. 77-78 yıllarında Kilikya Valisi L. Octavius Memor tarafından, Roma İmparatoru Vespasianus ve oğulları Titus ile Domitianus adına yaptırılmıştır. Göksu Irmağındaki Taş Köprü XIX. yy. ‘ ın sonlarına kadar orijinal şeklini korumuştur. Birçok defa tamir ve tadil edilmiştir. Bilinen en büyük onarım 1875 yılında Silifke Mutasarrıfı Mehmet Ali Paşa tarafından yaptırılmıştır. 1972… Devamını Oku »

Mersin Ataköy Palmiye Apart Otel

Genel Otel Özellikleri Mersin şehir merkezine 20 km, Adana havaalanına 80 km mesafede bulunan Club Hotel Ataköy Palmiye, yeşil-mavi bir cennette tatilin gözde bölgelerinden Akdeniz’in enerji dolu havasında hizmet vermektedir. Oda Görünümleri Mersin Ataköy Palmiye Apart Otel her biri özel tasarlanmış 2 suit Odalı, 2 özurlü odası, 168 Toplam Odalı, 504 yatak kapasitesi, Deniz ve… Devamını Oku »

Sem Hotel Pine Park Holiday Club

Mia Resorts Pinepark Holiday Club Oda Özellikleri: 68 toplam oda, 206 toplam yatak, 15 suit oda, 13 junior suit, 20 standart oda, 20 villa. Deniz, bahçe manzarası var. Otel Bilgileri: Telefon, balkon, uydu tv, merkezi klima, split klima, buzdolabı, duş. Otel Genel Açıklama: Merkezi klima, split klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası, internet… Devamını Oku »

Mediterranean Resort Otel

Mediterranean Resort Otel Oda Özellikleri: Genel Otel Özellikleri Mediterranean Resort Otel, Mavi Bayraklı kumsalında ve masmavi denizinde sizlere eşsiz tatil imkanları sunmakta, rüyalarınızın gerçeğe dönüştüğü muhteşem ortamında hizmet vermektedir; bölgedeki tüm tarihi yerlere ve doğa güzelliklerine en yakın konumda olup, vazgeçilemez şirin bir turistik tesistir. Oda Görünümleri Mediterranean Otel; Mavi bayraklı bir otel olup, temiz… Devamını Oku »

Selvi Otel

Bürokrasinin kalbinin attığı başkent Ankara da, Roma Hamamları, Ankara Kalesi, Hitit ve Arkeoloji Müzesinin kesiştiği noktada tarihi güzellikler ile iç içe bulunmaktadır. Otel, 9 suit olmak üzere toplam 123 oda, 250 yatak bulunmaktadır.Tüm oadalarda tv, cine5, uydu yayını, minibar, direkt telefon, internet ağı, banyo, saç kurutma makinesi, merkezi klima mevcuttur. Otel, kapalı garajı ve kuaför… Devamını Oku »