Nevizade Otel Amasya

CUNDA ADASI NEVİZADE PANSİYON: Pansiyon ve otel odaları 4 adet olup 7 kişi konaklayabilmektedir. Bunların üç tanesi çift kişilik yataklı olup yaklaşık 17-18 metrekare ölçüsündedir. Her odada ayrıca müstakil banyo tuvalet mevcuttur . Çift kişilik iki odada ayrıca manzaralı balkon bulunmaktadır. Diğer oda ise tek yataklı olup içinde banyo ve tuvaleti olan daha küçük bir odadır.genellikle çocuk odası olarak kullanılmaktadır.

Pansiyon odalarının her birinden adanın çeşitli açılardaki muhteşem manzaralarını, tarihi mekanlarını ve doğal güzelliklerini zevkle seyredebilirsiniz.

Pansiyonumuzda yaz/kış konaklamaya uygun kalorifer sistemi mevcuttur. Ayrıca yaz için 3 büyük odada sıcak/soğuk klima bulunmaktadır. Tüm odalarda televizyon mevcut olup banyolarda devamlı sıcak su bulunmaktadır.

Köşkün ayrıca 250 metrekare bahçesi mevcut olup oturduğunuzda  bahçedeki çimen ve çiçekleri seyredip dinlenebilir,temiz hava ve devamlı esen hafif rüzgarın eşliğinde kitabınızı veya gazetenizi okur veya doyumsuz cunda manzarasını seyredebilirsiniz.

Yaz aylarında isterseniz kahvaltınızı da bahçedeki kamelya altında keyifle yapabilirsiniz. Akşamları bahçede oturup gökyüzünün muhteşem görüntüsüne dalarak yıldızları seyredebilirsiniz.

Adresi: Hatuniye, Hazeranlar Sk. No:1, 05100 Amasya Merkez/Amasya
Telefon: (0358) 218 49 67

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir