Melissa Residence Hotel & Spa

Türk gecesi (tesisin belirlediği gün ve zamanlarda), sahilde ve havuz kenarında şenzlong, şemsiye, hamam, dart, sahile öglenden önce 2, ögleden sonra 2 servis ücretsizdir.

Melissa Residence & Spa Otel’de; kapalı ve klimalı restaurant, vitamin bar ve pool bar bulunmaktadır. Türk mutfağının zengin çeşitleriyle donatılmış açık büfe, kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri, yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz hizmete sunulmakta, ithal içecekler, sıkma portakal suyu ücretli olarak hizmete sunulmaktadır. Ayrıca sahildeki bütün yiyecekler ve içecekler ücretlidir.

Servis ve Hizmetler: Melissa Residence & Spa Otel’de; Oda servisi ve 8 kişilik asansör bulunmaktadır.

Oda Görünümleri: Melissa Residence & Spa Otel Oda Özellikleri; sıcak su ve küvet, wc, balkon, split klima, satellite tv, saç kurutma makinesi, şampuan, direkt telefon ve safe box donanımlıdır. Odalar dağ ve havuz manzaralıdır. Koridor ve odalarında rahatsız etmeyen loş ışık ve müzik yayın sistemi mevcuttur.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Konsepte belirtilmeyen yerli (kanyak, viski,rakı vs.) ve tüm ithal içkiler, dondurma, taze portakal suyu, pool bar da saat 22:00 den sonra servis yapılan tüm yiyecek ve içeçek, sauna, kese, masaj, emanet kasa, telefon ve fax, masa tenisi, su sporları, jet ski banana, paraşüt ücretlidir.

Genel Özellikler: Kemer merkezde dağ ve deniz arasındaki yeşil, sessiz, huzurlu bir ortamda Melissa Residence & Spa Otel sizlerin hizmetindedir ve Melissa Residence & Spa Otel Özellikleri 61 oda kapasitesindedir.

Ulaşım: Kemer Otel Melissa Residence & Spa Konum olarak Denize yaklaşık 750 m. mesafede Kemer merkezde bulunmaktadır.

Spor ve Rekreasyon: Büyük hamam ayrıca kese odası, sauna, jakuzi, sessiz, huzurlu, gürültüden uzak 2 tane büyük relax odası ve 7 tane de ambiansı hoş masaj odaları, duşlar, bay ve bayan soyunma odaları vardır. Taş masajı, çamur banyosu, yosun banyosu, cilt bakımı, aroma terapiler v.s.ler gibi rahatlatıcı spesiyal masajlar, yüz maskesi, yüz masajı da Melissa Residence & Spa Otel’de bulunmaktadır. Hamam ve sauna ücretsizdir. Kese, köpük, spesiyal masajlar ve bu gibi diğer yapılan bütün aktiviteler ücrete tabidir. Her gece soft animasyonlar yapılmaktadır. yüzme havuzu, çocuk havuzu, kaydırak, şezlonglar, güneş şemsiyeleri ve duşlar bulunmaktadır. Ayrıca plaja 750 mt. mesafede olup,ücretsiz servis ve özel plaj mevcut bulunup, plaj çakıl ve kumludur.

Adresi: Yeni, Hacı H. Saygın Cd. No:1, 07980 Kemer/Antalya
Telefon: (0242) 814 62 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir