Akka Claros Hotel

Muhteşem Kiriş koyunda yer alan otel, iyi vakit geçirebilmeniz için siz değerli müşterilerini beklemekte olup Ak-ka Park Claros Otel Özellikleri; 90 Standart Oda, 1 Özürlü Odası, 6 Dublex Oda ve 16 Suit Oda olmak üzere toplam 114 oda kapasitesindedir. Ak-ka Park Claros Otel Oda Özellikleri; Odalarda seramik zemin, duş / duş perdesi, WC, saç kurutma makinesi, merkezi ısıtma / soğutma sistemi, direkt telefon, uydu yayını, müzik kanallı TV ve kiralık kasa mevcuttur.

Ak-ka Park Claros Otel’de kapalı ve teraslı ana restoran, pool bar ve lobi bar bulunmaktadır. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği açık büfe kahvaltı olup, ana restoranda verilmektedir. Çay, kahve, tuzlu ve tatlı pasta çeşitleri Pool Bar’da yer almaktadır. Alkollü ve alkolsüz tüm yerli içecekler Lobby Bar’da mevcuttur.

Spor ve Rekreasyon: Ak-ka Park Claros Otel’de Fitness merkezi, jakuzi, hamam, sauna, kese, kuaför ve güzellik merkezi bulunmaktadır. Gece ve gündüz misafirlere çeşitli animasyonlar hazırlanmakta olup, kaydıraklarda hoş zaman geçirebilirsiniz. Çocuklar için mini club bulunmaktadır.

Ulaşım: Ak-ka Park Claros Otel konum olarak, denize 350 m, Anyalya’ya 40 km, Kemer’e 7 km mesafede bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir