Berke Ranch Hotel

Kemer Club Otel Berke Ranch konum olarak; Kemer 6 km, Antalya 50 km, plaja 2,5 km. mesafede Akçasaz mevkii – Çam yuva – Kemer Antalya da bulunmaktadır.

Havuz, tenis kortu, basketbol, voleybol, futbol, binicilik, dağ bisikleti, açık hava fitness, jogging, trekking, cycling ve Otel dışı pek çok Aktivite olanağı Kemer Otel Club Berke Ranchda bulunmaktadır.

Yeme ve İçme: Dağ manzarasına sahip 80 kişi kapatisesinde Eşsiz tatları bulabileceğiniz kapalı restorant, Açık havada barbekü olanağı, Restorant bar ve Horse bar?da günün yorgunluğunu atabileceğiniz mekanlar Berke Ranch da bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Club Otel Berke Ranch de Şömineli Lobi, Ziyafet ve Toplanı salonu, internet erişimi, kurutemizleme ve çamaşırhane, plaja ücretsiz servis, At gezintileri esnasında olabilecek kazalara karşı sigorta teminatı olanakları vardır.

Oda Görünümleri: Berke Ranch Club Otel özellikleri: 3 Suit, 26 Standart Oda, Toplam 29 Oda ile hizmet vermekte olup, Konforlu, şık ve farklı, Kır yaşantısı hayal edilip, doğal malzemelerle ve tüm çizgiler en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. Otel Berke Ranch Club Oda özellikleri: Banyo: Wc, Duş, Fön makinesi, uydu kanallı Tv, klima, buzdolabı ve kiralık kasa mevcut.

Genel Özellikler: 1995 yılından bu yana hizmet vermekte olan, Club Otel Berke Ranch çevre ormanlara dokunmadan Doğa nın ritmini bozmadan doğaya olabildiğince yakın olabileceğiniz bir konumda Antalya nın güney batısında Çamyuva da 1,8 hektarlık bir arazi üzerine Bozkurt Ailesi tarafın dan kurulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir