Ailece Günlük 20 TL’ye Tatil Yapma Fırsatı!

Son dönemde yaşanan ekonomik kriz nedeniyle birçok kişi ya tatil planlarını erteliyor ya da az maliyetli tatil yapmanın yollarını arıyor. sahibinden.com’un emlak ana grubunda yer alan, günlük 20 TL’den başlayan fiyatlarla kiralanabilen yazlık evler ve pansiyonlar, uygun fiyatları nedeniyle büyük ilgi görüyor. Haziran ayında bu ilanların görüntülenme sayısı bir önceki aya göre 3 kat arttı. Son yıllarda otellerin ön rezervasyonlara yaptığı indirim oranlarının artması ve bankalarla yapmış oldukları anlaşmalar sonucu sundukları cazip taksit seçenekleri nedeniyle birçok kişi tatil planlarını kış aylarında yapmaya başladı. Fakat son dönemde yaşanan ekonomik kriz nedeniyle uzun vadeli planlar yapamayan kişiler ya tatillerini erteliyor ya da az maliyetli tatil yapmanın yollarını arıyorlar.

Tatillerini erteleyenler ek gelir olması adına sahip oldukları yazlık veya devre mülkleri kiraya verirken; az maliyetli tatil yapmanın yollarını arayanlar ise günlük ya da haftalık kiralanan yazlık ev veya pansiyonları tercih ediyor. Bu eğilim sonucu sahibinden.com’da bulunan yazlık ev ve pansiyon ilanlarının görüntülenme sayısı Haziran ayında bir önceki aya göre 3 kat arttı. Günlük, haftalık veya aylık olarak kiralanabilen devre mülkler, yazlık evler ve pansiyonlar; büyüklüğüne, bulunduğu bölgeye ve sahip olduğu olanaklara göre günlük 20 TL’den başlayan fiyatlarla ekonomik bir tatil alternatifi olarak öne çıkıyor. 20 TL’den başlayan günlük fiyatlar en fazla 250 TL’ye kadar çıkıyor.

Antalya turları‘dan Ayvalık turları‘a, Saroz Körfezi’nden İçel’e kadar Türkiye’nin dört bir yanında her bütçeye uygun olan bu alternatiflere sahibinden.com aracılığı ile ulaşılabiliyor. Örneğin günlük 100 TL ödeyerek Bodrum turları‘un Turgut reis ilçesinde bulunan 2 +1 havuz başı dubleks bir dairede veya günlük 110 TL ödeyerek Kaz Dağları’nda bulunan 3 odalı bir devre mülkte tatil yapabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir