Seagull Hotel

Toplam 140 Odalı, 320 Yatak kapatisesinde, 132 Standart Oda, 132 Çift Oda, 8 aile Odası ile Seagull Otel hizmet vermekte olup, Kemer Otel Seagull Özellikleri: Direkt Çıkışlı Telefon, Duş ve Wc, fön makinesi, Yangın Alarmı, Minibar, Uyandırma Servisi, Kasa, uydu kanallı Tv, İnternet Bağlantısı, Merkezi Havalandırma ve Balkon bulunan odalar Manzaralı: Dağ, deniz ve Bahçe Manzarası bulunmaktadır.

Hayvan Kabul Ediliyor Servis ve Hizmetler: Medikal oda, Doktor, Kreş, Uyandırma Servisi, Internet, Tv Salonu, Kurutma Servisi, Jeneratör, Kütüphane, Otopark imkanlarını Seagull Otel de bulabilirsiniz.

Ulaşım: Antalya 13 km. Havalimanına 45 km. mesafede ve özel plajlıdır.

Yeme ve İçme: 2 Restoran Açıkhava Kap.250, Açık Kap.: 350, Kahvaltı Salonu (Toplam Kap.: 250), Snack Bar, Alakart Restaurant, havuz Bar, Restaurant Bar, Vitamin Bar, Kuzine, Türk, dünya mutfağından sunumlarla Seagull Otel hizmet vermektedir.

Spor ve Rekreasyon: 1 Açıkhava Yüzme Havuzu Çocuk Bölümü, 1 Kapalı Yüzme Havuzu havuz için Çocuk, Türk Banyosu, Finnh banyo, Sauna, Masaj, Jakuzi, Fitness Merkez, Kuaför, Bahçe, Çocuklar için Oyun Alanları, Mini Club, Disko, ringo, Bilardo, Dalış okulu, Jogging, Bisiklet, Su Sporları ve Animasyon imakanlarından Seagull Otel de faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir