Panion Park Residence

Panion Park Milli Parkın hemen eteğinde, trafiğin olmadığı, dağ ve denizin arasında, deniz ve milli park plajlarına 3 km uzaklıkta, 2700 m2 bahçe içinde, 2 kat ve 1 çatı katından oluşmaktadır.

Otel 8 balkonlu, 4 özürlü oda ile toplam 14 odalıdır.Odalar da telefon, minibar, merkez klima, wireless internet, duş&wc mevcuttur.

Servis ve Hizmetler: Oda servisi, bilardo, pingpong, açık havuz, bahçe, internet, plaj, milli park , servis araç ile hizmet vermektedir.

Ulaşım: Milli park orman eteğinde, Denize 3 km, Kuşadası 25 km, İzmir A/P 100 km uzaklıktadır. Cumhuriyet Mah. Murat Sk. No:7 GüzelÇamlı/ Kuşadası

Spor ve Rekreasyon: Milli park koylarında ve boğazda tekne turları, dağ ve orman yürüyüşü, efes müze ve antik şehir ziyareti, köy yollarında safari ve piknik yerleri, Kuşadası günlük ve gece gezileri, Türk hamam, Şirince ve Selçuk gezileri vardır.

Yeme ve İçme: Ala Carte restorantın da ızgara ve Türk mutfağının en lezzeti yemekleri ile hizmet sunmaktadır.Snack bar, havuz bar, teras bar mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir