Holiday Hotel

Kuşadası Sevgi Yolu, Güzel Çamlı Mevkii’nde yer almaktadır. İzmir Adnan Menderes Hava alanına 98 kilometre mesafede yer almaktadır. Denize sıfırdır ve mavi bayraklı plaja sahiptir.

Klima, açık hava parkı, doktor, sıcak su, çocuk oyun alanı, tv salonu, mavi bayraklı plaj, bahçe, cafeteria imkanları ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışmaktadır.

Yeme ve İçme: Kahvaltı salonu, snack bar, havuz bar, cafe bar ve 40 ile 100 kişilik restorantı mevcuttur. Yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.

Genel Özellikler: Holiday Otel, konuklarına şirin ve sıcak bir Ege kasabasında hoş ve eğlenceli vakit geçirmeyi hedeflemiştir, 7den 70e herkese hitabeden Holiday Otel, farklı dizaynı, gizemli havası ve tarihi kültürüyle ilgi çekmektedir.

Oda Görünümleri: Holiday Otel 30 oda ve 70 toplam yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Otel Holiday’ın odalarında, direkt çıkışlı telefon, klima, duş, sıcak su, banyo, wc, tv, saç kurutma makinası, balkon ve deniz manzarası bulunmaktadır.

Spor ve Rekreasyon: Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, açık hava parkı, çocuk oyun alanı, tv salonu, masa tenisi, havuz bar, mavi bayraklı plaj, bahçe imkanları sağlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir