Kolin Hotel

Kolin Otel’de konaklarken; eşsiz Çanakkale Boğazı manzarası eşliğinde; muhtelif salonlarında çeşitli mutfaklardan restoran hizmeti verirken, barlarında da keyifli sohbetler eşliğinde vakit geçirmenize imkan yaratılmıştır.

MUSAİTLİK DURUMU VE FİYATLAR KONUSUNDA LÜTFEN OPERATÖRLERDEN BİLGİ ALINIZ.

Oda Görünümleri: Toplam 276 oda ve 600 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm odalarında uydu kanallı tv, direk telefon, klima, anahtar kart, emniyet kasası, minibar, küvetli banyolar, saç kurutma makinası, oturma grubu, yangın dedektörü ve internet bağlantısı mevcuttur.

Servis ve Hizmetler: Uydu yayını, tv, klima, emniyet kasası, yangın dedektörü, internet bağlantısı, plaj bulunmaktadır.

Toplantı ve Seminerler: Konferanslar ve seminerler için 5 adet toplantı salonu mevcuttur. En büyük salonu olan Megaron’da, portatif dans pisti, portatif sahne, sabit ve telsiz mikrofonlar, yaka mikrofonu, lcd projeksiyon, dvd player, ses ve müzik sistemleri, efektli ışık sistemi, slayt makinası, tepegöz, flipchart, data projektör, çift kasetçalar, radyo, laser pointer, sis makinası, simultane sistemi ve internet bağlantısı bulunmaktadır.

Ulaşım: Çanakkale Kepez Mevkii’nde yer almaktadır. Denize 100 m, Assos’a 100 km, İzmir Havaalanı’na ise 332 km uzaklıktadır.

Yeme ve İçme: Otel Kolin oda-kahvaltı konseptiyle çalışmakta olup 8 adet restoran & bar ile damak zevkinize de hitap etmektedir.

İletişim
Adresi: Boğazkent, Atatürk Cd. No:2, 17100 Kepez Belediyesi/Çanakkale Merkez/Çanakkale Merkez/Çanakkale
Telefon numarası: (0286) 218 08 08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir