Çanak Hotel

Çanak Otel

Genel Özellikler: Çanak Otel; tarihi ve doğal güzellikleri ile turistik önemi büyük olan Çanakkale merkezde yer almaktadır, tertemiz havası, denizi, kültürel değerleri ve sıcaklığı ile Çanak Otel, sizleri beklemektedir.

Oda Görünümleri: Lüks butik otel olarak tasarlanmış olan Çanak otel misafirleri ferahlığının ve konukseverliğin sıcaklığını hissedeceksiniz. Terastan Çanakkale’nin muhteşem manzarasını görebileceğiniz Çanak Otel’in 52 odası bulunup 108 yatak kapasitesi, 48 standart oda,48 double oda, 4 suit bulunmaktadır. Bütün odalarda merkezi klima, split klima, duş-wc, yerel ve uluslararası uydu tv, müzik sistemi, kurutma makinesi, mini bar, 24 saat oda servisi, direkt telefon, bütün odalarda emniyet kasası, havayı konrol eden duman dedectörü ve balkon bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Çanak Hotel de 24 saat oda servisi 7 asansörü mevcuttur. Vitalis İtalyan lokantası, kale bar, teras lokanta-bar, kafe bar, lobi, konferans salonu, bütünüyle masa, emniyet kasası, oyun odası, ütü, market,çamaşırhane, kuru temizleme, hediyelik eşya,döviz, sinema, telefonla doktor ve posta servisi bulunmaktadır.

Spor ve Rekreasyon: Sinema, bilardo ve diğer tüm aktiviteler yapılabilmektedir.

Toplantı ve Seminerler: 100 kişi kapasiteli toplantı salonu; perde, projeksiyon, ses sistemi, dvd player, televizyon, kablosuz ağ banlantısı, kurumsal internet bağlantısı, kablosuz mikrofon, masa mikrofonu, vcd oynatıcı, kürsü, müzik yayını, slayt oynatıcı, ışık sistemi gibi ekipmanları ile rahat bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Ulaşım: Çanakkale, Türkiye’nin kuzeybatısında yüzyıllar boyunca Dardanel’in üzerinde Asya’dan Avrupa’ya geçen nokta oldu. Boğaz hem de, İstanbul’a kapı olarak büyük stratejik önem taşımaktadır. Çanak Otel Çanakkale’nin merkezinde olup havaalanına 5km, denize 50m uzaklıktadır.

Yeme ve İçme: 90 Kapasiteli 2 kapalı restaurantı, 160 kapasiteli açık restaurantı 90 kapasiteli kahvaltı salonu bulunmaktadır. Vitalis lokantasında muhteşem Çanakkale manzarası eşliğinde lezzetli İtalyan menülerini ve özel Türk mutfağının menülerini tadabilirsiniz. Çanak Otele özel deniz ürünlerini ve de vejeteryan menülerini tadabilirsiniz. Ayrıca Castle Bar, Cafe Bar ve Teras Barda yerli yabancı tüm içeceklerden faydalanabilirsiniz.

İletişim
Adresi: Kemalpaşa, Dibek Sk. No:1, 17100 Çanakkale Merkez/Çanakkale
Telefon Numarası: (0286) 214 15 82

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir