Feronya Hotel

İstanbul Feronya Otel; toplam 102 odalı ve 204 yatak kapatisesindedir.Geleneksel türk konukseverliği ve misafirperverliği ile siz değerli konuklarının hizmetindedir.

İş adamları için düzenlenmiş 14 junior süit ve tüm konaklamalar için 88 standart odasıyla toplam 102 oda ve 197 yatak kapasitesiyle, duş, saç kurutma makinası, direkt telefon hizmeti, minibar, kasa, klima, televizyon uydu sistemi, wireless internet erişimi, laundry ve 24 saat oda servisiyle İstanbul Feronya Otel de hizmetinizdedir.

Servis ve Hizmetler: Feronya Otel’de merkezi klima, merkezi ısıtma, tv salonu, internet, business merkez, hediyelik eşya, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, tesis yakınında ücretli otopark hizmet olanakları bulunur.

Toplantı ve Seminerler: İstanbul Feronya Otel’de; 1 toplantı (80 max. kapasite) tepegöz, perde, beyaz tahta, slayt projektör, flipchart, projeksiyon, ses sistemi, mikrofon, video player, televizyon, klima, ışık sistemi olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Ulaşım: Atatürk Hava Alanı 20 km mesafede şehir merkezindedir.

Yeme ve İçme: Oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, kahvaltı salonu, lobi bar, snack bar, roof bar. 1 alakart restoran, 1 kapalı restoran toplam 215 kişi kapasitesinde. Türk ve dünya mutfaklarından oluşan zengin menüsüyle yemek yemekten zevk alacaksınız.

Adresi: Abdülhakhamit CAD, taksim no:58, 34437
Telefon: (0212) 237 26 35

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir