Eser Premium Hotel & Spa

Büyükçekmece Eser Premium Otel & Spa’nın toplam 172 odası olup, exclusive oda sayısı 120, executive oda sayısı 26, 11 suit odası, junior suit oda sayısı 5, superior oda sayısı 5, deluxe oda sayısı 5’tir. 5 adet de sigara içilmeyen ve engelliler için özel odası bulunmaktadır.

Odalarda; direkt telefon, minibar, elektronik kasa, elektronik kapı kilit sistemi, elektrikli eşya, tv, interaktif tv, kablolu tv, uydu, pay tv, klima (merkezi sistem), odalarda ütü ve ütü masası, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, duman/yangın dedektörü bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Kuru temizleme ve çamaşır servisi, kuaför berber, masaj ve uyandırma servisi, bagaj odası, doktor, kapalı otopark, döviz, business center, kablosuz internet,güvenlik kamera sistemi, lostra ve mağazalar bulunmaktadır.

Spor ve Rekreasyon: Wellness & spa hizmetleri scenic sauna, squash court, aromatherapie, hamam, buhar odası, jakuziler, macera duşları, açık-kapalı yüzme havuzu, çoçuk havuzu, güzellik salonu, solarium salonu, zayıflama programı, masaj odaları. Otelin en üst katında şehir ve deniz manzaralı panaromik fitness center ile kondisyon ve egzersiz yapma imkanı yanı sıra, pilates, aerobik, step, uzakdoğu sporları (thai box, aikido) dersleri programlanmıştır. Bunun yanı sıra Bali, Thailand ve Çinli masözlerin sunduğu shiatsu, reflexology, full body masajları günün stres ve yorgunluğunu gidermek amacıyla hizmetinize sunulmuştur.

Toplantı ve Seminerler: Eser Premium Otel & Spa, 15 Kişiden 1000 kişiye kadar farklı düzenlerde, gerektiğinde ise bir bütün olarak toplam 2100 kişiye hizmet verebilen 9 adet toplantı ve konferans salonu ile İstanbul’un stres ve gürültüsünden uzak business otel olma özelliği doğrultusunda kusursuz ve maksimum hizmet anlayışıyla ev sahipliği yapacak konumdadır.

Ulaşım: Uluslararası Sergi Merkezi Tüyap’a ve mavi bayraklı sahil olarak nitelendirilmiş olan Büyükçekmece sahiline yakındır.

Yeme ve İçme: Eser Premium Otel & Spa cream dream breakfast room, sapphire restaurant, la sera restaurant bar, vitamin bars, diamond ball room, deep club hizmetleri verilmektedir. Restorantlar sapphire restaurant 250 kişi kapasiteli, la sera restaurant 350 kişi kapasiteli, deep club 500 kişi kapasitelidir.

İletişim
Adresi: Fatih, Gazi Mustafa Cd No:11, 34500 Büyükçekmece/İstanbul
Telefon numarası: (0212) 867 70 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir