Divan İstanbul Otel

Taksim Divan Otel misafirlerine; 50 yıllık tecrubesi, modern ve konforlu hizmet kalitesini sunmaktadır.Bankalar ve iş dünyasının önde gelen şirketleri ile aynı caddede bulunan otel, Taksim metro istasyonu ile Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, Atatürk Kültür Merkezi ve Cemal Reşit Rey Konser Salonu’na yürüme mesafesinde.

Divan Otel; 94 Özel oda, 68 Deluxe oda, 12 Suit, Handicapped oda olmak üzere toplam 176 odadan oluşmaktadır. Divan Otel Oda Özellikleri; Havalandırma, Banyo: wc, duş, fön makinesi, banyoda ve odada direkt telefon, Tv. uydu ve kablolu yayınlı (istek olunca Digiturk),internet bağlantı hattı, kasa (elektronik), kartlı sistem oda kilidi özellikleri bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Divan Otel’de; 24 Saat Oda servisi, kuru temizleme ve ütü servisi, özel kasalar, kablosuz internet bağlantısı, alış veriş merkezi; bay ve bayan kuaförü, kuyumcu, döviz bozma, doktor ve bebek bakıcısı (istek üzerine), iletişim olanakları ( web iletişim, mektup, fax), açık otopark hizmetlerini alabilirsiniz.

Spor ve Rekreasyon: Taksim Otel Divan’da: yaz döneminde kuruçeşme’deki havuz’dan yararlanma imkanı, fitness club, sauna ve buhar banyosu olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: Taksim Divan Otel’de; 25 m2 ile 250 m2 arasında buyukluklukte donanımları mevcut 8 toplantı salonları ile hizmetinizdedir.

Ulaşım: İstanbul Otel Divan konum olarak; Atatürk havalimanı 25 km. mesafe’de Cumhuriyet cad. Taksim İstanbul’da bulunmaktadır. İcem Tour iyi konaklmalar diler:)

Yeme ve İçme: Taksim Divan Otel’de; 25 m2 ile 250 m2 arasında buyukluklukte donanımları mevcut 8 toplantı salonları ile hizmetinizdedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir