Beyazıt Tower (Assos) Otel

Assos Otel İstanbul İstanbul’un kültür ve tarih açısından önemli yerlerinden biri olan Beyazıt’ta yer almaktadır. Tarihi yarımada da bulunan müzelere, camilere, saraylara, turistik alışveriş yerlerine yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

2 suite, 5 junior suite, 10 double, 20 twin , 13 triple olmak üzere 50 adet odası bulunmaktadır. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, merkezi klima ve ısıtma sistemi, direk telefon, kablolu tv, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Resepsiyon hizmetleri, oda servisi hizmetleri ayrıca Roof Bar ve Restaurant 90 kişilik kapasiteye sahip A la carte de isterseniz açık büfe yemek olanakları ile hizmetinizdedir. Lobby Bar’da ise yirmidört saat alkollü veya alkolsüz içki ve aperatif yiyecekleri tadabilirsiniz.

Spor ve Rekreasyon: Assos Otel de; Yorucu bir günün ardından veya herhangi bir zaman geleneksel Turk Hamamında yapılacak bir masaj veya sauna da geçirebileceğiniz belli bir süre ile güne zinde başlayabilir veya günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Assos Otel bünyesinde bulunan Hamam, Sauna, Jacuzzi ve Fitness olanakları ile sizlere bu konfor ve olanakları sunmaktan, profesyonel sertifikalı personeli ile sizlere günün stres ve yorgunluğunu atabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: Toplam 150 kişilik çeşitli oturma düzenlerinde hazırlanabilecek salon, toplantılar ve değişik organizasyonlar için isteğinize uygun olarak hizmet verecektir..

Ulaşım: Atatürk Havalimanı 17 km, Sabiha Gökçen Havalimanı 60 km, Sirkeci Garı 2,5 km, Yenikapı Feribot İskelesi 1 km, Tramvay Durağı 200 m. mesafede, Kapalı Carşıya 300 Mt uzaklıkta bulunmaktadır.

Yeme ve İçme: Teras Restaurant’da Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin menülerini eşsiz Marmara Denizi manzarası eşliğinde yiyebilir, barında ise özenle seçilmiş içkilerini yudumlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir