Richmond Nua Wellness Spa

Sapanca’da doğanın tam ortasında yer alan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’un doğadan ilham alınarak dekore edilen konforlu odalarında hem eğlenceli hem de dinlendirici bir konaklama deneyimi yaşamak için size en uygun odayı seçin ve anın keyfini yaşayın! Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon Spa’sı Richmond Nua, farklı su terapileri, sağlıklı menüler, uzman terapistler ve… Devamını Oku »

Ng Sapanca Wellness & Convention Hotel

Doğanın kollarında, dinlenmiş ve huzurlu hissedeceğiniz, rüya gibi bir tatil düşünün!  Tatilin adresi: NG Sapanca Wellness & Convention. Hafta sonu kaçamaklarınız için alternatif olacak tesiste ailenizle birlikte dilediğinizce tatil yapacak, minikleriniz için havuzlar ve aktivitelerle NG Sapanca’da eğlenceli vakit geçireceksiniz. Adresi: Tepebaşı, Şht. Cevdet Koç Cd., 54600 Sapanca/Sakarya Telefon: (0264) 242 56 00

Ilıca Hotel Spa & Wellness Thermal Resort

Genel Özellikler: Ailece huzurla konaklayabileceğiniz bir tesis olan Ilıca Otel, bedeninizin ve ruhunuzun özgürlükle buluştuğu özel mekanlardan biridir. SPA & Wellness merkezi ile tüm yılın yorgunluğun üzerinizden atarken, yenileneceksiniz. Yeşille mavinin buluştuğu bir ortamda geniş imkanları sizleri bekliyor. Oda Görünümleri: Bahçe odaları, standart odalar, bungalow evleri, aile odaları, junior suitler, deniz-kara suitleri ve kral suiti… Devamını Oku »