Club Titan Hotel

Club Titan Otel’de 161 Odalı,17 suit Odalı, 343 Toplam Yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Otel’in Tüm Odalarında, Direk Telefon, Duş ve Wc, Özel Banyo, Müzik, Havalandırma, Mini Bar, Saç Kurutma makinası, Balkon, Satellite tv olarak dizayn edilmiştir. Yiyecek ve İçecekler Servis ve Hizmetler: Club Titan Otelin Bahçe, Çocuklar İçin Oyun Alanları, Tv Salonu, Hayvan Kabul… Devamını Oku »

Titan Garden Hotel

2 özürlü odası, 22 aile odası, 28 suit, 227 duble ve 19 triple olmak üzere toplanda 298 oda 715 yatak kapasiteli Titan Garden Otel’in tüm odalarında, Balkon, Banyo, Saç Kurutma makinası, TV, Uydu TV, Telefon, Yangın Alarmı, Kasa, Müzik Yayını, Split Klima, Minibar, Uyandırma Servisi mevcut olup Titan Garden Otel’in odaları deniz, dağ ve havuz… Devamını Oku »

Titanic Port Hotel

Otel Bakırköy’ün merkezinde meydana birkaç adım ötede, Capacity Alışveriş Merkezi’nin yanıbaşındadır. Biri presidential suit olmak üzere, toplam 181 odası mevcuttur. Otel, Atatürk Havalimanı’na ve fuar merkezlerine yakınlığı, fonksiyonel mimarisi, ince detayları ile kongre ve iş adamlarının beklentilerine cevap verecek şekilde tasarlanmış modern bir yapıdır. 5500 m2’lik dev wellness & spa ayrıcalığı ile vakitisizlikten yakınan iş… Devamını Oku »