Gönen Güneş Otel

YILDIZ OTEL’İN Arka bahçesinde yer alan GÜNEŞ OTEL 3 katlı bir tesis olup otel bünyesinde bayanlara ve baylara özel 2 adet havuz (İKLİMLENDİRME SANTRALİ SAYESİNDE NEM ORANI AYARLANABİLİR) yine bayanlara ve baylara özel 2 adet TÜRK HAMAMI istenilen saatte kullanılabilir. Yeniden dizayn edilen lobi restorant ve vitamin barında rahatlığın keyfini çıkarabilir. Bilardo ve oyun salonunda… Devamını Oku »

Pamukçu Kaplıcası

Pamukçu Kaplıcaları Bir tatil sizde huzur, keyif ve sağlık beklentisi oluşturuyorsa, Balıkesir’de bulunan Pamukçu Kaplıcaları’na davet ediyoruz sizleri. Termal sularında sülfat klorür bulunan Pamukçu Kaplıcaları, şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta olup, İzmir karayoluna sadece 3 kilometre uzaklıktadır. Cilt hastalıkları, mide rahatsızlıkları, kadın hastalıkları, metabolik hastalıklardan birini yaşıyorsanız Pamukçu Kaplıcaları sizlere mutlaka iyi gelecek. Kaplıcalarda 60… Devamını Oku »

Dağ Ilıcası

Ekşidere Dağ Ilıcası, Balıkesir, Gönen Ekşidere’ de bulunmaktadır. Otel kaz dağlarının eteğindeki, yemyeşil ormanın içindedir. Otel 180 yatak kapasitesine sahiptir ve yılın her mevsimi hizmet vermektedir. Odalarda; yatak grubu oturma grubu, eşya dolabı, makyaj masası, emanet kasa, klima, telefon, uydu kanalları, TV, kişiye özel temiz havlu, duşa kabin, saç kurutma makinesi, ücretsiz kozmetik ve banyo… Devamını Oku »

Gönen Kaplıcaları

Gönen, 3 bin yıllık geçmişe sahip ve günümüzde Sağlık Bakanlığı’nca birçok hastalığa iyi geldiği kanıtlanmış şifa merkezlerinin biridir. Öylesine etkili suyu var ki ünü tüm dünyaya yayılmış durumda. Kaplıca sularının iyi geldiği rahatsızlıkların başında romatizmal ve eklem ağrıları, bel ve boyun fıtığı, ameliyat sonrası iyileşme, ortopedik ve nörolojik rahatsızlıklar gelmekte. Kaplıca suyunun nasıl oluştuğuna bakacak… Devamını Oku »