Room Room Boutique Hotel

Tesisimizde odaların metrekarelerinin standart bir otel odasından büyük olması, her odada mutfağın ve mutfak eşyalarının olması tesisimizi diğer otellerden ayırmaktadır. Doğanın içinde ve her odanın balkonundan dağ manzarasını görmeniz mümkün, Kırkpınar sahile yürüyerek 15 dakikalık mesafesi vardır. Room Room Boutique Hotel, odalarına giriş, saat 14:00’ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00’dir. Evcil… Devamını Oku »

Efe Boutique Hotel

Otel Efe Açık Yüzme Havuzu, Tv Salonu, Resepsiyonda Kasa, Jeneratör. Sesli Mail, Market Otel Efe 2 Restorant Açıkhava ve Kapalı. Snack bar ve Kafeterya ve American bar, Efe pub bar. Genel Özellikler: Efe Otel, 2 yıldızlı standartlarıyla özgün mimarisi, lüksten ziyade konforun ve ferahlığın ifade bulduğu odaları ile; sizleri tarihi, kültürel ve doğal zenginlikler ile… Devamını Oku »

Mina Hotel

48 toplam odalı 96 toplam yatak. Deniz, şehir, tarih manzarası bulunuyor. Direk telefon, müzik yayını, minibar, kasa, kablosuz internet, uydu tv, merkezi klima, duş, küvet-banyo, saç kurutma makinesi. Servis ve Hizmetler: Merkezi klima, kablosuz internet, internet , çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, 24 saat oda servisi, jeneratör, doktor, bebek bakıcısı, tesis yakınında otopark.

Boutique Flower Hotel

Toros Dağları eteklerinde denize 250 mt, mesafede portakal bahçeleri içerisinde 1,250 m2 lik bir alana kurulmuş olan Butique Flower Otel Antalya Kemer’e bağlı Çamyuva merkezinde yeralmaktadır. Butique Flower Otel Özellikleri; Toplam 30 oda, 70 yatak kapatisesindedir. Doktor, Kuaför hizmetleri, Çamaşırhane hizmetleri, Sahilde ve havuzlarda şezlong, minder ve güneş şemsiyesi Telefon, fax, fotokopi, Internet cafe, Video… Devamını Oku »