Kısmet Hotel

Teras restoran, havuz başı restoran, bahçe restoran, snack bar, plaj bar, havuz bar, klimalı soğuk-sıcak, deniz manzaralı kapalı restaurant & bar 200-250 kişiliktir. Oda & kahvaltı, yarım pansiyon olanakları dışında Alakart restoran, kafeterya, lobi bar, Marina Bar mevcuttur.

Müzik yayını, uydu yayını, merkezi klima, teras, bahçe, merkezi ısıtma, tv odası, internet bağlantısı, kuaför, çamaşırhane & kuru temizleme hizmeti, özel kasa, hediyelik eşya mağazası, 24 saat oda servisi, genel jenaratör, doktor ve hemşire servisi, otopark yeri mevcuttur.

Genel Özellikler: Kısmet Otel’de konakladığınız süre boyunca, Türk misafirperverliğini, ulu ağaçların gölgesindeki renk cümbüşü yaratan çiçeklerin bezediği bahçesinde; Ege maviliğinin çerçevelediği eşsiz manzaralarında yaşayacaksınız. 1966 yılında, Akyar Yarımadası’nda tesisleşen otel, 4 yıldızlı konforunu sunmaktadır.

Ulaşım: Denie sıfırdır. Özel plaja sahiptir. İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na 60 km mesafede yer almaktadır.

Spor ve Rekreasyon: Açık yüzme havuzu, kuaför, müzik yayını, tv odası, bahçe, teras, plaj, internet, marina imkanları sunulmaktadır.

Toplantı ve Seminerler: 450-550 kişilik oturma düzeni ve yemekli şölenler için uygun havuz başı, Özel yemekler & şölenler için çok özel bir mekan oturma düzeni ve yemek şöleni için 80-100 kişilik kapasite, 50-60 kişiklik yemek ziyafeti, 50-60 kişilik seminer odası mevcuttur. 75 kişilik toplantı salonunda, Air-condition mevcuttur. Projeksiyon ve perdesi, Over head projector ve Flipchart bulunmaktadır. Ses düzeni ve mikrofon tertibatı, video show, fax. İnternet imkanları sunulmaktadır.

Oda Görünümleri: 3 Suit, 23 Junior Suit olmak üzere toplam 107 odadan oluşmaktadır. Odalarda, balkon, telefon, müzik yayını, minibar, televizyon, Uydu TV yayını, air-condition, duşlu banyo ve saç kurutma makinası mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir