Kınalıada pansiyon ve otel fiyatları

Kınalıada “Adalar” diye bilinen kavramın en güzel parçalarından biri. Bisikletle gezebileceğiniz, yazın rüzgarın bol olduğu, hoş fotoğraflar çekebileceğiniz, güzel anılarla döneceğiniz Kınalıada’da birçok konaklama imkanı da bulunmakta.

Kınalıada otel fiyatları, Kınalıada pansiyon fiyatları ve apart fiyatları için kınalı ada otel, kınalı ada pansiyon sayfalarımızda yer alan otel ve pansiyon listelerini inceleyebilir, ilgili tesislerin iletişim ve telefon numaralarından bağlantı kurarak güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Otel ve Pansiyon fiyatları sezona ve yıllara göre değişiklik gösterebildiği için en güncel fiyatları firmaların iletişim numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kınalıada pansiyon ve otel fiyatları” 2 Yorum Yapılmış

 1. DİDEM ALDASdem

  merhaba kınalı ada tatil için hafta sonu gelip bir pansiyonda kalmayı güzel bir hafta sonu güzek bir tatil geçirebilmek için fiyatlara bakmaya çalışıyorum fakat bulamıyorum nekadar üzücü.bana yardımcı olur musunuz? lütfen

 2. Almas

  Merhaba,

  Ben ve Müstakpel esimle Kinaliada da bir apart otel’de 23-28.02.11 arasi seyahat etmek istiyoruz. Bu konuda bize tekliflerinizi sunabilirseniz seviniriz.

  Simdiden ilginizden ötürü tesekkürlerimizi sunariz.

  Saygilar

  Ayse ve Zeki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir