Gezievi pansiyon

Bozcaada’nın en sakin sokaklarından birinde yer alan Bozcaada Gezievi Pansiyon, konuklarına huzur ve konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Sezonu nisan ayından ekim sonuna kadar süren tesis, uyandırma servisi ve ek yatak gibi hizmetlere sahiptir. Otelin açık alanında her gün taze lezzetlerle donatılmış sabah kahvaltıları açık büfe olarak servis edilmektedir.

Bozcaada Gezievi Pansiyon’un sade bir dekorasyonun hakim olduğu odalarının her biri en-suit banyoludur. Konforunuz için havlular, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ise tesis tarafından temin edilmektedir. Mini bar, klima ve eşya dolabı tüm otel genelinde mevcut olan standart oda özelliklerindendir.

Bozcaada Gezievi Pansiyon’un ön bürosu haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermektedir. Dilerseniz ön bürodan size araç kiralama konusunda yardımcı olmasını talep edebilirsiniz. Tesisi özel aracınızla ziyaret etmeniz durumunda ise otopark alanından faydalanabilirsiniz. Pansiyonda odalar dahil olmak üzere ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunmaktadır. Tesis terası muhteşem bir deniz manzarasına ev sahipliği yapmaktadır.

Adres: Cumhuriyet Mezarlık Üstü Sokak No: 33, 17680 Bozcaada/Çanakkale
Telefon: 0532 224 85 70

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir