Büyük Yalçın Otel

Genel Otel Özellikleri Büyük Yalçın Otel, tarihi ve kültürel yapıları, turistik mekanları, doğal güzellikleri, yöresel lezzetleri ve Anadolu’nun sıcakkanlı insanları ile bütünleşmiş bir şehir: Mersin’de 3 yıldızlı standartlarını konuklarına sunmaktadır.


Oda Görünümleri Büyük Yalçın Otel, 72 toplam oda, 144 toplam yatak, 1 balayı odası, 5 suit oda, 1 engelli odası, 65 standart odaya sahiptir.

Deniz, şehir manzarası vardır. Büyük Yalçın Otel’in Odalarında: Direk telefon, balkon, minibar, kasa, internet bağlantısı, uydu tv, cine 5, split klima, duş, wc, saç kurutma makinası imkanları mevcuttur. Yiyecek ve İçecekler Oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, kahvaltı salonu, pastane, kafeterya, lobi bar, restaurant bar, Alakart ve açık büfe servis. 100 kişilik açık, 350 kişilik kapalı toplam kapasite. Osmanlı Mutfağı, Türk Mutfağı. Toplantı ve Kongre 1 toplantı odası (250 max. kapasite). Tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax, klima, ışık sistemi, bilgisayar, internet, fotokopi, telefon. Otel Servisleri Split klima, klima ile ısıtma, bahçe, tv köşesi, internet bağlantısı, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakıcısı, otopark, evcil hayvan kabul edilir. Boş Zaman ve Eğlence Disko, bar ve canlı müzik, tüm organizasyonlarınız ve özel günler için balo salonu seçenekleri yer alır. Ulaşım Kızkalesi’ne 50 km. Adana Şakirpaşa Hava Alanı’na 60 km. Şehir merkezinde, genel plaj üzerinde konumlandırılmıştır.

Adresi: Turgut Türkalp, Gazi Mustafa Kemal Blv. Turgut Türkalp Mh. MH. NO. 27/A, 79001. Sk., 33090 Toroslar/Mersin
Telefon: (0324) 226 35 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir