Yiğit Pansiyon Erikli

Erikli Yiğit Pansiyon, Saros’un Erikli Köyünde denize sıfır bir konumda misafirlerini ağırlamaktadır. Erikli’nin altın kumlu plajı ve masmavi denizi tesisin, 10 adet 3 kişi konaklama kapasiteli pansiyon odası ve 7 adet 5 kişi konaklama kapasiteli ahşap bungalovları mevcuttur. Pansiyonun oldukça geniş bahçesinde bulunan kamelyalarda konuklar yemek yiyebilir, bir şeyler içebilir ve sevdikleriyle hoş sohbetler edebilir. Dinlenmek ve kitap okumak için sakin bahçe oldukça idealdir.

Yiğit Pansiyon’un ahşap bungalovlarında ve pansiyon odalarında Wi-Fi erişime sahip kablosuz internet ağı vardır. Ayrıca tüm bungalovlarda 24 saat sıcak su bulunan özel duşlu banyo vardır. Ahşap evlerde kalan misafirlerin konforu için buzdolabı ve ocak da bulunan donanımlı mini bir mutfak bulunmaktadır. Uydu yayınlı televizyon olan koltuklu dinlenme alanı da sağlanmıştır.

Misafirler pansiyonun önünde bulunan plaj alanında güneşin ve denizin tadını gün boyunca çıkarabilirler. Yiğit Pansiyon İstanbul’a 2,5 saatlik mesafede yer almaktadır.

Adresi: Erikli Caddesi No : 12 Erikli / Keşan, 22910 Erikli/Edirne
Telefon: 0532 267 77 62

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir