Kadırga Otel

Çanakkale Assos Kadırga otel

Genel Özellikler: Berrak ve tertemiz bir deniz; Assos Kadırga Koyu, nem oranının düşüklüğü, öğleden sonra esen imbat; bunalmadan güneşlenebileceğiniz ve sağlığınız için ideal bir tatil ve dinlenme yeri, Kadırga Otel Restaurant sizleri bekliyor.

Oda Görünümleri: Motel Kadırga, 6 suite, 9 aile odası, 23 normal odası olup toplamda 38 oda ve 130 yatak kapasite ile hizmet vermektedir. Kadırga Motel Assos’un tüm odalarında balkon, klima, tv, saç kurutma makinası, duş, tuvalet, minibar, mevcut olup, 24 saat hizmete açık bir tesistir.

Servis ve Hizmetler: Özel servis aracı, uyandırma servisi, otopark, emanet kasası, jeneratör, özel aktiviteler, kalorifer, klima olan Otel Assos tarihi ve turistik oluşumlara ideal mesafede olup 5 dönüm arazi üzerine kurulu ve Kadırga Motel Assos, 27 senelik geçmişi olan bir tesistir. En geniş sahil şeridine sahip olan tesis, denize en yakın olan tesistir.

Ulaşım: Kadırga Motel Assos konum olarak İstanbul 320 km, İzmir 260 km, Balıkesir 150 km, mesafede yer almaktadır.

Yeme ve İçme: Assos Kadırga Motel 12 ay açık olan isletme deniz mahsülleri ve yöresel mutfak konusunda isim yapmış bir tesistir.

İletişim
Adresi: Kadırga Köyü Assos Ayvacık 17900 Çanakkale Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir