Club Zigana Beldibi Hotel

İş toplantıları, seminer, kongre, konferans ve ayrıca her türlü organizasyonların yapılabilmesi için tüm imkanların sağlandığı birinci sınıf bir kongre merkezi…Akdeniz’in Toros Dağları ile Zigana Dağı’nın birleştiği yerde deniz ve yeşil çam ormanlarının iç içe olduğu bu eşsiz mekanda, doğal yapıyı bozmadan kurulmuş olan Club Zigana ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.Gelişmiş teknolojik imkanları kullanabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek 1790 m2 lik alana sahip Sümela Kongre Merkezi; ihtiyaçlarınız özel hazırlanmış farklı salonları bünyesinde toplar.

Toros Dağlarının Akdeniz serin suları ile buluştuğu Beldibi/Kemer beldesinde,çam ormanlarının içinde 70 dönüm arazi üzerine kurulmuş,tamamı villalardan oluşan 1. sınıf tatil köyüdür.

Spor ve Rekreasyon: Mavi ile yeşilin buluştuğu noktada, doğanın el üstünde tutulduğu, cennetten bir köşe. Eğlence, spor, deniz, doğa ve sınırsız konforun bütünleştiği bir tatil köyü. Otel aktiveleri içinde; Zigana Dağı, Zigana aquapark, animasyon, spor, plaj, doğa, güzellik merkezi, alışveriş merkezi,çocuk kulübü bulunmaktadır.

Ulaşım: Kemer Otel Club Zigana Konum: Kemer 15 km. Antalya Hava Alanı 45 km. Deniz kıyısında ve özel plajlıdır.

Servis ve Hizmetler: Kemer Club Otel Zigana Genel Özellikler: klima ve ısıtma, bahçe, Tv Salonu, oyun odası, internet , iş Merkezi, kuaför salonu, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, market, hediyelik eşya, kuyumcu, 24 saat oda Servisi, jeneratör, ücretli bebek bakıcısı, ücretsiz otopark.

Yeme ve İçme: Herşey dahil, imperial, kahvaltı salonu, lobi bar, snack bar, havuz bar, sahil bar, Restoran bar, Türk Kahvesi evi. 1 açık restoran (1100 Kişilik), 1 kapalı restoran (800 Kişilik). Dünya Mutfağı, Osmanlı Mutfağı, Türk Mutfağı, Fransız Mutfağı, italyan Mutfağı, Meksika Mutfağı, vejeteryen mutfağı, Alman Mutfağı, Rus Mutfağı hizmetlerini Club Zigana Otel de alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir