Kullanım Şartları

otel.cpkn.net internet sitemizi kullanmadan önce (kayıtlı üye olarak yada olmayarak) aşağıda açıkça belirtilmiş olan maddeleri dikkatlice okumanız ve onaylamanız gerekmektedir.

otel.cpkn.net Kullanım Şartları

 1. otel.cpkn.net sitesine giriş yapmış kişilerin (Üye/üye değil) bu koşulları dikkatlice okuduğu ve aynen kabul ettiği, bu duruma aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğinin kabul edildiği anlamına gelmektedir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmekten çekiniyorsa, siteye giriş yapmamaları önerilir.
 2. otel.cpkn.net üyelik sistemi için hiçbir ücret ve kişisel bilgi (Tc kimlik no, Anne kızlık soyadı, Doğum tarihi vb.) talebinde bulunmaz.
 3. otel.cpkn.net üyelik sisteminde isim, soy isim, mail adresi gibi bilgiler istenebilir. otel.cpkn.net bünyesinde toplanan bu bilgilerin tek sahibi olup, üçüncü şahıslarla paylaşılamaz ve kullanılamaz.
 4. otel.cpkn.net internet sitesinde yayınlanan tüm makaleler, yorumlar vb. “bilgilendirme” amacıyla hazırlanmıştır.
 5. otel.cpkn.net internet sitesinde yayınladığı makaleler, yorumlar, resimler vb. tüm “tüm” içeriklerden, 5651 sayılı kanunun 5. Maddesi gereği hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
 6. otel.cpkn.net tarafından yayınlanan (yazı, resim, video, haber) içeriklerin, kaynak belirtilmesi koşulu ile alıntı yapılmasına izin verilir. otel.cpkn.net paylaşım kültürünü esas almakta ve buna saygı duymaktadır.
 7. otel.cpkn.net diğer internet sitelerine bağlantı linki verebilir. Bu bağlantı yolu ile ziyaret edilen diğer sitelerin gizlilik konusundaki prensiplerinden otel.cpkn.net sorumlu tutulamaz. otel.cpkn.net Kullanım koşulları’nda beyan edilen gizlilik anlaşması sadece otel.cpkn.net tarafından toplanan kullanıcı bilgilerini kapsar. Bu sebeple bağlantılar ile başka bir web sitesine geçiş yapıldığında sözü geçen sitenin kullanıcı bilgileri konusundaki gizliliği ayrıca okunmalıdır.
 8. otel.cpkn.net ziyaretçilerine ve üyelerine bilgilendirme maili gönderebilir. Ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilendirme mail sistemlerinden otel.cpkn.net site yönetimini bilgilendirmesi koşuluyla çıkma hakkına sahiptir.
 9. otel.cpkn.net ziyaretçileri ve üyeleri tarafından otel.cpkn.net içeriklerinden önerilen ürün ve hizmetlerin kalitesinden, güvenli oluşundan, ücretlerinden ve bu gibi özelliklerden otel.cpkn.net sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.
 10. otel.cpkn.net kötü amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması ve tedbir almaş olması ile birlikte, nihai güvenliğin sağlanması amacıyla ziyaretçiler ve üyeler kendi virüs koruma sistemlerini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdürler. Bu süreçle kullanıcı, otel.cpkn.net sitesine girmesi nedeniyle kendi donanım ve yazılım sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
 11. otel.cpkn.net tek taraflı olarak “Kullanım Şartları“nı değişen yasalar ve koşullara göre değiştirebilir veya yürürlükten kaldırma hakkına sahiptir.