İslami Tatil Yerleri

Günümüzde İslami tatil yerleri oldukça fazla rağbet görüyor. Nedeni birçok tatil merkezinin eğlence anlayışı gittikçe yabancılaşıyor olabilir (tabi bu sadece benim yorumum)… Başka bir otel tanıtım sitesinde okuduğuma göre İslami Tatil Yerleri / Tatil Köyleri ‘ne gelenler daha çok para harcıyor, firmalarda fiyatları yükselterek daha çok para kazanıyor + kâr elde ediyor… (keyifler yerinde 🙂

Sapanca islami otel ve pansiyonlar

Sapanca Gerek Ankara gerekse İstanbul ilimize yakın dinlenme icin ideal bölgedir. Yeni acılan oteller Sapanca ilcesine olan ilgiyi artırmaktadır. Sapanca Güral Wellness Nisan acılmıs ve misafirlerini agırlamaya baslamıstır. Kütahya ve Güral Porselen Markalarıyla Özdeşleşen Güral Grubu, Sanayi Sektöründeki Faaliyetleri Yanı Sıra İddialı Olduğu Turizm Sektöründeki Yeni Yatırımı Olan Güral Sapanca Wellness Park Kapılarını 12 Nisan’da… Devamını Oku »

Muhafazakar Tatil Otelleri

Sahil bölgelerinde alternatif turizm kapsamındaki otellerin sayısı hızla artıyor. Daha mutaassıp ailelerin kalmayı tercih ettiği, kadın ve erkekler için havuzların ayrı olduğu, alkollü içki satılmayan ve mescit bulunan oteller turizmde rekabeti kızıştırdı. Bu otellere o kadar çok ilgi var ki; yaz döneminde yer bulmak zorlaşıyor. Alternatif oteller gazete ve televizyon reklam mecralarını kullanarak tüketicilere ulaşıyor.… Devamını Oku »